S námi vedle nešlápnete, naši školení odborníci se touto tématikou zabývají mnoho let a neustále sledují současné trendy. Dokaží Vám odborně poradit, jaké komponenty a značky použít a navrhnou nejvhodnější řešení podle Vašich představ a možností prostoru. To vše přesně na míru a co nejelegantněji.

Domácí kina

Nabízíme kompletní návrh řešení až po realizaci domácího kina včetně kabeláže. Používáme komponenty od renomovaných značek. Rádi Vám poradíme, jaké řešení je podle Vašich požadavků nejvhodnější, jaké komponenty použít, a jak je rozmístit v prostoru, aby byl poslech hudby i filmů opravdovým zážitkem.

Vybrat si můžete nejen z těchto značek: Bowers & Wilkins, Bose, Denon, Marantz, Loewe, Panasonic, Pioneer, Classe ….

Při napojení na řídicí systém Crestron se stává ovládání domácího kina opravdovým komfortem. Příjemné a jednoduché ovládání za pomoci jediného ovladače. Jedním stiskem na dálkovém ovládání zapnete veškerou požadovanou techniku – televizi, dvd přehrávač, Blu-ray, reproduktory, subwoofer, popřípadě projektor a mnohé další. Vše záleží na tom, jaké funkce chcete na libovolnou ikonu naprogramovat. Tyto funkce se dají kombinovat například i s osvětlením a žaluziemi. Pokud tedy zmáčknete ikonu Blu-ray, veškeré technologie se nastaví do Vašeho oblíbeného komforního režimu. Tzn., zapne se potřebná elektronika, zatáhnou se žaluzie, stlumí se osvětlení, zapne se příjemné LED podsvícení a Vy si už jen vyberete svůj oblíbený film a můžete začít relaxovat. Domácí kino je tak opravdu připraveno jedním stiskem ikony

Multiroom systémy

Realizujeme multiroom audio systémy. Navrhneme pro Vás jakékoliv řešení včetně jeho designové stránky. Důležitá je pro nás kvalita, preciznost, elegance a reprezentativnost. Rádi se popereme s jakoukoliv výzvou. Zařídíme Vám například libovolnou barvu reproduktorů tak, aby ladila s interiérem či zajímavý design reproduktorů, který utkví v paměti. Váš hotel, restaurace, firma či domácnost se tak stanou oblíbeným místem, které bude každý rád navštěvovat.

Multiroom audio system umožňuje to, po čem touží každý hudební fanoušek. Multiroom reproduktory můžete umístit libovolně po domácnosti. Pusťte si svou oblíbenou hudbu kdekoliv po domě. Rozdělte si žánry podle místností a jejich osazenstva. V koupelně Vám může znít relaxační hudba, v kuchyni třeba klasické rádio a na zahradě zase něco živějšího. Při napojení na řídicí systém Crestron se vše snadno ovládá z libovolného dotykového panelu v domě, tabletu či mobilního telefonu. Systém Crestron rozdělí jednotlivé místnosti na zóny, které máte graficky zobrazeny na libovolném ovládacím zařízení. Poté si jen určíte, ve kterých zónách chcete přehrát jakou hudbu a Crestron vše spustí. U každé zóny je samozřejmostí možnost nastavení libovolné hlasitosti. Další funkcí je možnost předvolení oblíbených rádio stanic, oblíbených mp3 nebo bezdrátové připojení mobilního telefonu. V takovém případě stačí pouze vybrat možnost předvolby, kliknout a Crestron Vám vše ihned spustí. Stejný způsob rozdělení zón a ovládání platí i pro komerční budovy, restaurace či hotely.

Zvuk a obraz je možné rozvést kamkoliv po celém domě. Stejně tak i tzv. domovní vrátný (někdo zazvoní u branky a z reproduktorů po domě zazní ohlašovací tón), na dotykových panelech Crestron a na TV se aktivuje obrazový signál. Uživatel může s návštěvníkem komunikovat kdekoli z dotykového panelu Crestron a následně mu otevřít branku či vjezd do domu. Toto snadné a přehledné ovládání ocení každý uživatel.

Zajistíme ozvučení jakékoliv místnosti v domácnosti, ale také ozvučení restaurace, školící místnosti, učebny, tělocvičny, muzea či sálu.