Domácnosti

Pokud se zamýšlíte nad automatizací domácnosti, řídicí systém Crestron pro automatizaci budov je pro Vás skvělou volbou. Chytré domy usnadňují život. Systém řízení Crestron nabízí elegantní a jednoduché ovládání perfektně ušité dle Vašeho životního stylu.

Chytrá domácnost (smart home) pomocí řídícího systému Crestron (smart home system) Vám pohlídá spotřebu energií, bezpečnost domu a zajistí bezchybný chod domácnosti bez starostí a zbytečné námahy. Automatizace domu Vám usnadní život a Vy si inteligentní dům zkrátka zamilujete. Crestron funguje velice snadno, veškeré technologie v domě jsou propojeny tak, aby byly jednoduše a pohodlně ovladatelné, ať jste kdekoliv v domě nebo i mimo něj. Ovládejte telefonem žaluzie, rolety, vrata, televize, světle, topení, klimatizaci, alarm i kamery. S Crestronem už se nemusíte bát, jestli jste něco nezapomněli udělat před odchodem z domu, Crestron to udělá za Vás.

 

 

Chytrá domácnost ušetří čas i peníze

Elegantní ovládání a automatizace domácnosti perfektně ušitá dle vašeho životního stylu. Smart home system Crestron je spolehlivý pomocník pro celou rodinu, který Vám zajistí bezchybný chod chytré domácnosti bez starostí a zbytečné námahy. Veškeré technologie v domě jsou propojeny, aby byly snadno a pohodlně ovládatelné, ať jste kdekoliv v domě i mimo něj. S Crestronem můžete také snadno kontrolovat spotřebu energií a regulovat tak jejich výdej a to vše z dotykových panelů na stěnách v domě tak i vzdáleně z mobilních zařízení jako jsou telefony, tablety nebo počítač. Intuitivní grafické ovládání zvládne hravě i malé dítě. 

 

 

Inteligentní domácnost se postará o klidný spánek

Ležíte už večer v posteli a zapomněli jste zhasnout světla, vypnout televizi či zatáhnout žaluzie? Nevadí, chytrá domácnost znamená, že nemusíte z postele ani vstát, stačí vzít mobilní telefon, jednou kliknout a je hotovo. Systém za Vás povypíná veškerá zařízení, zatáhne žaluzie, vyvětrá a Vy si můžete užívat kvalitního spánku. Ráno Vás může vzbudit Vaší oblíbenou písní, roztažením žaluzií a čerstvým vzduchem (pokud jsou okna vybavena magnetickými kontakty zapojenými do zabezpečovacího systému). 

 
 

 

S Crestronem se vaření v kuchyni stává ještě větší zábavou. S tímto pomocníkem snadno najdete přes dotykový panel oblíbený recept, podíváte se na počasí, zapnete si oblíbenou hudbu, nastavíte si komfortní pokojovou teplotu a zkontrolujete děti hrající si na zahradě. Potřebujete někoho pustit do domu, ale jste zrovna pryč? Nevadí, s Crestronem to není problém. Otevřete mu na dálku přes mobilní telefon a následně můžete návštěvníka kontrolovat přes kamerový systém či s ním komunikovat přes libovolný dotykový panel v domě. Tuto funkci domácí automatizace ocení převážně rodiče. Všichni jistě víme, že si děti věčně zapomínají klíče doma, přijdou ze školy a nemají se, jak dostat do domu. V tomto případě Vám systém ušetří spoustu starostí.

 

 

Také se Vám nechce přijet po týdnu na horách do studeného domu a čekat, než se opět vytopí? S Crestronem se tato nepříjemnost stane historií. Za pomocí tabletu či mobilního telefonu můžete snadno regulovat teplotu v každé místnosti přímo ze svahu. Takže Vás bude po příjezdu čekat příjemně vytopený a útulný domov. Je venku moc horko a slunce praží do oken? Pokud jste mimo svůj domov, Crestron automaticky zatáhne žaluzie, aby se šetřila energie a klimatizace nemusela jet na plno. S Crestronem můžete také snadno kontrolovat spotřebu energií a regulovat tak jejich výdej. Samozřejmě za Vás Vaši oblíbenou komfortní teplotu může regulovat sám systém. To už záleží na Vás, jak moc máte rádi kontrolu nad svým domem a zdali to necháte pouze na systému. Jak by bylo fajn podívat se, co dělá Váš domácí mazlíček, když jste zrovna v práci? Za pomocí mobilního telefonu či tabletu si stačí otevřít kamerový systém a vybrat si libovolnou kameru. 

 

 
 
 

Chytrý dům lze ovládat mobilem odkudkoliv

Odjedete na delší dovolenou do exotiky a jste nervózní, co se děje doma? Jak příjemné by bylo zkontrolovat dům takhle z tropů, přímo z pláže? Se systémem Crestron je to snadné. Stačí být připojen na internet, vzít mobilní telefon či tablet a jedním kliknutím se přesvědčit, že je vše v pořádku. Přes Crestron jste připojeni přímo na kamerový systém v domě a můžete si tak snadno přepínat ovládat libovolné kamery a alarm pomocí mobilu odkudkoliv Jak se říká, dlouhá nepřítomnost a zhasnutá světla lákají příležitostné zloděje. Toho se ale obávat nemusíte. Sami si můžete rozsvěcet a zhasínat světla v domě přímo z pláže.

 

 

Inteligentní dům se sám postará o zabezpečení domácnosti

Inteligentní dům vypadá tak, že v něm někdo je a Vy si můžete v poklidu užívat dovolené. Pokud se Vám to ovšem nechce dělat ručně, stačí světla předem naprogramovat a systém řízení domu je bude zapínat a vypínat sám. 

 
the best skill with hands and fingers, imagination plus intellect is actually a element of reddit www.wellreplicas.to.stern making desires can be rather long not to mention responsible exact replica hublot insurance.high quality luxury iwcreplica.ru for men and women.shop https://www.franckmullerwatches.to/ for men & women at deep discount prices.100% high quality men's and ladies' swiss vsexdoll for sale.above and beyond four decades will most certainly be best wholesale cheap manolo blahnik review founder.