Kdo jsme

          Jsme tým proškolených a certifikovaných techniků a systémových designerů s 15tiletou praxí. Neustále sledujeme současný světový trend a vývoj v oblasti řídicích systémů, audiovizuální a výpočetní techniky. Každoročně navštěvujeme veletrh Integrated Systems Europe a několikrát ročně se účastníme různých školení. Dlouholeté zkušenosti a znalosti v těchto oborech nám umožňují nabídnout, doporučit a technicky realizovat projekty dle Vašich představ a nabídnout, co nejelegantnější a kvalitní řešení.

   

 

          Přijďte nás navštívit do showroomu v Brně na Kaštanové 121. Nachází se kousek od sjezdu z dálnice, tudíž je výborně dostupný i pro klienty žijící mimo Brno. Nabízíme příjemné a klidné prostředí s možností konzultace a parkováním zdarma přímo před firemní budovou. Naši vyškolení odborníci Vám rádi poradí v oblasti audiovizuální a výpočetní techniky. Pokud máte zájem o inteligentní ovládání a automatizaci, při dobré kávě a pohodlném posezení Vám předvedou, jak funguje řídicí systém Crestron.Tento systém používáme právě pro jeho kvalitu, prestiž, spolehlivost a funkčnost.

 

Showroom

 

          V dnešní přetechnizované době je dalším logickým krokem automatizace. Tento současný trend usnadňuje údržbu budovy, šetří energie a hlavně zjednodušuje ovládání veškerých technologií, tím pádem šetří i Váš čas. Společně je potřeba zamyslet se nad Vašimi požadavky, nad možnostmi prostoru a vymyslet, co možná nejefektivnější řešení. Jakmile vytvoříme návrh řešení, po schválení klientem zpracujeme kompletní projektovou dokumentaci a následně řešení realizujeme. Po realizaci je samozřejmostí zákazníka zaškolit a seznámit ho s veškerým ovládáním a funkcemi.

 

Zasedací a školící místnost

 

 

          Odcházet budete s příjemným pocitem a možná i s lehkým překvapením, co vše řídicí systém Crestron umí. Po naší ukázce se již nespokojíte s ničím jiným.

 

Návštěva showroomu je možná po předchozí telefonické dohodě. Děkujeme.