Školy

          Nabízíme kompletní návrh a realizaci audio a video techniky do škol. Používáme komponenty od renomovaných značek střední a vyšší kvality. Myslíme logicky a řešení volíme efektivní a hlavně funční. V dnešní době je trh zasycen všemi možnými značkami a druhy komponent, které možná dobře vypadají, dobře se prodávájí, ale z hlediska funkčnosti jsou použitelné na velmi krátké období. Tato investice se posléze školám nevyplácí, protože se komponenty musí brzy měnit za nové. Díky našim dlouholetým zkušenostem v tomto oboru tohle všechno víme a myslíme dopředu.  Používáme komponenty, které opravdu vydrží a jsou spolehlivé. V rámci modernizace a zjednodušení ovládání audio a video technologií, můžeme nabídnout kompletní automatizaci za pomocí řídicího systému Crestron. Plná automatizace a komfort snadného ovládání okouzlí i Vás. 

 Skola

 

           Crestron nabízí kompletní ovládání nejen audio a video techniky v učebnách. Různá zařízení lze jednoduše ovládat za pomocí dotykového panelu bezdrátového nebo zabudovaného v katedře i za pomocí tabletu či mobilního telefonu. Systém automaticky zobrazí veškerá elektronická zařízení, která lze ovládat, a Vy už pouze vybíráte libovolné funkce. Jedná se např. o stáhnutí plátna, zapnutí či vypnutí projektoru, reproduktorů, interaktivní tabule, mikrofonů, nastavení světel, zatáhnutí žaluzií apod. Tyto funkce jsou naprogramovány na míru, podle potřeb kantorů či zvyklostí školy. V praxi to vypadá například tak, že kantor přijde do učebny, klikne na jedno tlačítko na dotykovém panelu, zapne se mu veškerá technika, stáhne se plátno, zatáhnou žaluzie a může začít přednášet bez zbytečného a zdlouhavého nastavování různých zařízení. Systém Crestron totiž ví, jaké činnosti má vykonat při konkrétním rozkazu.

 

 

          Podle potřeb uživatele lze nastavit také různé světelné scény, intenzitu svícení i vypnutí všech světel jedním tlačítkem. Při velkých konferencích lze za pomocí kamer přenést obraz do jiné přednáškové místnosti. Kvalita přenosu je díky technolgii Crestron ve 4K rozlišení. Další výhodou Crestronu je také usnadnění údržby elektronických zařízení a šetření Vašeho času. Umí Vás upozornit na prasklou žárovku v projektoru, dokáže za pomocí grafů ukazovat jejich životnost a mnohé další. Údržba elektroniky tak nikdy nebyla snadnější.

Pokud máte zájem o konzultace, rádi Vám poradíme a ukážeme nejlepší možné řešení na míru.

 

the best skill with hands and fingers, imagination plus intellect is actually a element of reddit www.wellreplicas.to.stern making desires can be rather long not to mention responsible exact replica hublot insurance.high quality luxury iwcreplica.ru for men and women.shop https://www.franckmullerwatches.to/ for men & women at deep discount prices.100% high quality men's and ladies' swiss vsexdoll for sale.above and beyond four decades will most certainly be best wholesale cheap manolo blahnik review founder.